Co to są tokeny ERC20?

Co to jest token ERCS20? Może to być pytanie zadawane przez wiele osób, które nie słyszały o tokenach ERC20. Tokeny ERC20 są również znane jako token rejestratora przedsiębiorstwa (ERCS). ERCS to cyfrowa waluta, która działa jak prawdziwa, ale ma tę zaletę, że jest zarządzana przez inteligentny kontrakt, zamiast zajmować się zawiłościami banku.

Jak został zaprojektowany token?

Token został zaprojektowany, aby pomóc wypełnić lukę między tradycyjnymi stronami internetowymi a środowisko e-commerce. Zaprojektowano go tak, aby działał jak standard ERC20, ponieważ jest to tokent, który może być używany w transakcji, ale nie ma takiego samego „okonu”, jak rzeczywisty zasób standardu.

W ten sposób strona internetowa może mieć funkcjonalny, piękny, przyjazny dla użytkownika wygląd, ale nadal korzystać ze standardowych, papierowych tokenów ERC20 w celu ułatwienia transakcji. W rzeczywistości wiele popularnych witryn internetowych, w tym MyEtherium i Zencart, korzysta teraz ze standardowych tokena ERCS20 w celu ułatwienia transakcji.

Zgodność ze standardami

Co to jest token ERCS20 w kontekście tego, czym jest standardowy zasób ERC20? Zasób standardowy to zasób cyfrowy, który można kupić lub handlować za pośrednictwem internetowej platformy transakcyjnej. Powodem, dla którego użyto tutaj terminu „standard”, jest to, że podobnie jak każdy inny zasób standardowy, musi on być zgodny z pewnymi standardami określonymi przez określone firmy, takie jak jako Departament Skarbu USA. W ten sposób tokeny ERCS20 pełnią tę samą funkcję, co każdy inny standardowy zasób ERC20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like