Co to jest kryptowaluta Polkadot?

Polkadot jest obecnie drugim najpopularniejszym spośród wszystkich nowych projektów monet. Przyznam, że byłem bardzo sceptyczny, kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałem. Po rozmowie z kilkoma osobami i przeczytaniu kilku recenzji byłem przekonany, że ten projekt jest tego wart. Będąc nowicjuszem w inwestowaniu w monety, zastanawiałem się, co kryje się za sukcesem projektu monety. Po przeprowadzeniu moich badań zdałem sobie sprawę, co to jest i postanowiłem zebrać ten przewodnik dla początkujących na Polkadot.

Jak kupić Polkadot?

Wiele osób pytało, jak kupić polkadot, ale jeszcze nie słyszało ode mnie, jak to zrobić. Głównym powodem, dla którego zdecydowałem się napisać ten przewodnik dla początkujących, jest poinformowanie nowych inwestorów, jaka jest ogólna koncepcja i co wiąże się z handlem na giełdzie polkadot. Niektóre z rzeczy, które powinieneś wiedzieć o polkadot, to fakt, że są one przedmiotem obrotu jako kontrakt futures i są notowane na giełdzie NYSE i londyńskiej. Dzięki temu są czytelne na wszystkich czterech giełdach, co oznacza, że ​​możesz je kupować lub sprzedawać w dowolnym miejscu i są łatwe do wykonania transakcji. Na giełdzie polkadot znajdziesz dwa rodzaje transakcji, rynek pozagiełdowy (OTC) i The Pink Sheets.

Dlaczego ta kryptowaluta to interesujący projekt?

Inną cechą polkadot, która sprawia, że ​​jest tak pożądana, jest fakt, że jest to jedna z niewielu monet, które są całkowicie zabezpieczone rzeczywistymi towarami (tj. Złotem), a nie tylko obietnicą zapłaty prowizji każdemu, kto sprzedaje monetę. To sprawia, że ​​jest idealny dla tych, którzy dopiero rozpoczynają inwestowanie lub nowi w handlu ICO (kryptowalutami). Moim zdaniem konkurencja dla polkadotu wśród pozostałych dziesięciu największych konkurentów na rynku kryptowalut jest bardzo mała, ale prawdopodobnie wynika to z faktu, że do tej pory nie miał on zbyt wielu udanych działań marketingowych. Udało mu się jednak utrzymać wysoką cenę i nadal jest silnym pretendentem do pierwszego miejsca, jeśli możesz wierzyć, że będzie w stanie utrzymać obecny poziom cen około 300 USD. Myślę, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby był w stanie utrzymać ten poziom przez resztę roku, jednak ponieważ zbliża się koniec pierwszego roku, może zacząć spadać nieco niżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You May Also Like